Informacje duszpasterskie – 02.11.2014r.

XXXI NIEDZIELA  ZWYKŁA
2.11.2014 r.

1. Msze święte: 8.00, 10.30 i 15.00. Dziś Dzień Zaduszny i pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek – sobota – godz. 17.00 – różaniec wraz z wypominkami za zmarłych a po nim Msza święta,
Wtorek – św. Karola Boromeusza, biskupa,
Środa – kolejne spotkanie w ramach rekolekcji ewangelizacyjnych,
Czwartek – Pierwszy czwartek miesiąca. Msza święta o Jezusie Najwyższym Kapłanie oraz modlitwy o powołania do służby Bożej o godz. 17.00. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie młodzieży klasy III Gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania. Prosimy, żeby młodzież, w miarę możliwości, przyniosła znicze nagrobne.
Piątek – po Mszy świętej wieczornej spotkanie młodzieży klasy I i II Gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania. Prosimy, żeby młodzież też przyniosła znicze nagrobne.
Niedziela – nabożeństwa stanowe: 8.00 – rodzice i starsi (zmiana tajemnic różańcowych), 10.30 – młodzież, 15.00 – dzieci.

3. W sobotę 9 listopada rozpocznie się w Rzezawie kurs przedmałżeński. Spotkania będą w soboty i niedziele o godz. 18.00 w nowym budynku. Zakończenie przewidziane jest na 14 grudnia. Zapisy przyjmowane będą na pierwszym spotkaniu 9 listopada.

4. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej – sobota, godz. 16.00.

– za troskę w ubiegłym tygodniu o świątynię i kaplicę cmentarną,
– za prowadzenie modlitwy różańcowej różom różańcowym, Akcji Katolickiej, Odnowie w Duchu Świętym Dziewczęcej Służbie Maryjnej i Liturgicznej Służbie Ołtarza,
– za ofiary w kopertach złożone na potrzeby kościoła w miesiącu październiku,
– za ofiary złożone przy wypominkach zmarłych z naszych rodzin,

– o troskę o świątynię w tym tygodniu następujące rodziny: p. Gryzik, Handzel, Juszczyk, Stawiarski – Izydorczyk – Synowiec,

7. U lektorów jest do nabycia prasa katolicka.